تبلیغات
تکست آهنگ و خبر - انتقاد مشاور محمود احمدی نژاد از دخالت سپاه در انتخابات|ملی-مذهبی

انتقاد مشاور محمود احمدی نژاد از دخالت سپاه در انتخابات|ملی-مذهبی

سه شنبه 1 فروردین 1396 01:22 ق.ظ

 

انتقاد مشاور محمود احمدی نژاد از دخالت سپاه در انتخابات| ملی-مذهبی • شاهد خیبر

 • انتقاد مشاور محمود احمدی نژاد از دخالت سپاه در انتخابات| ملی-مذهبی • شاهد خیبر

  عبدالرضا داوری مشاور محمود احمدی نژاد  در کانال تلگرامی خود در نامه ای به فرمانده سپاه از دخالت این نهاد نظامی در انتخابات انتقاد کرد و نوشت:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  سردار سرلشکر پاسدار جناب آقای محمدعلی جعفری
  فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
  سلام علیکم
  همانگونه که مستحضرید بر مبنای قوانین کشور و رهنمودهای امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، اعضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از هر نوع مداخله در امور سیاسی و انتخاباتی، شرعا و قانونا نهی و منع شده اند با این حال متاسفم که باستحضار برسانم مشاوران و نهادهای رسانه ای تحت امر فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مثابه کنشگران یک حزب فراگیر و قدرتمند که هم کلید رسانه و هم کلید زندان را توامان در اختیار دارند، بی محابا در مسائل حزبی و سیاسی و انتخاباتی به نفع یک جناح خاص وارد میدان شده و به مهندسی صحنه مشغولند؛ کافی است نگاهی به اظهارات مشاوران خود از محمدحسین صفار هرندی تا سیدمرتضی حسینی داشته و اخبار و گزارشهای فارس و تسنیم و نسیم و… را مرور کنید و سایه سنگین سازمان اطلاعات تحت امر خود را بر سر کنشگران سیاسی و رسانه ای دریابید که جملگی چگونه در برکشیدن یک جناح سیاسی و حذف رقبا مجاهدت می ورزند!
  سردار عزیز!
  جنابعالی و نهاد تحت امرتان، پاسدار انقلابی هستید که “حق تعیین سرنوشت و حاکمیت انسان بر سرنوشت خود” مهترین مدعایش بود؛ همان انقلابی که قرار نبود پایه های قدرت و نفوذ شخصی و یا قشر و طبقه ای خاص در آن تحکیم گردد؛ همان انقلابی که ضامن نفی هر گونه استبداد فکری و اجتماعی و انحصار اقتصادی است و در خط گسستن از سیستم استبدادی، و سپردن سرنوشت مردم به دست خودشان تلاش می‌کند. همان انقلابی که حیثیت‏، جان‏، مال‏، حقوق‏، مسکن‏ و شغل‏ اشخاص‏ را از تعرض‏ مصون‏ می داند؛ همان انقلابی که تفتیش‏ عقاید را ممنوع‏ ساخت‏ تا هیچکس‏ را نتوان‏ به‏ صرف‏ داشتن‏ عقیده‏ ای‏ مورد تعرض‏ و مؤاخذه‏ قرار داد. همان انقلابی که تشکیل‏ اجتماعات‏ و راه‏ پیمایی‏ های غیرمسلحانه و انتشار نشریات‏ و مطبوعات‏ را آزاد می داند؛ همان انقلابی که اصل‏ را بربرائت‏ می داند‏ و هیچکس‏ را از نظر قانون‏ مجرم‏ نمی شناسد؛ همان انقلابی که هتک‏ حرمت‏ و حیثیت‏ کسی‏ که‏ به‏ حکم‏ قانون‏ دستگیر، بازداشت‏، زندانی‏ یا تبعید شده‏، را به‏ هر صورت‏ که‏ باشد، ممنوع‏ و موجب‏ مجازات‏ می داند؛ همان انقلابی که هر گونه‏ شکنجه‏ برای‏ گرفتن‏ اقرار و یا کسب‏ اطلاع‏ را ممنوع می داند.
  دریغا و دردا که مدعیان حراست از انقلاب اسلامی ،وارثان امینی برای این میراث مفخّم نبودند؛ بر خوان انقلاب نشستند و نمک خوردند و نمکدان شکستند.
  سردار عزیز!
  نمیدانم آنچه می نویسم فریادی است بر سر چاه یا از ته چاه؟ هر چه هست حدیث چاه و فریاد نومیدانه مکرری است که تنها پژواکی از آن نصیب مردم می شود اما امیدی بر اصلاح رویه های خلاف قانون و غیرانقلابی نمی رود؛ با این حال سطور جاری را از باب توصیه نوشتم چه سعدی علیه الرحمه گفت : “دو چیز حاصل عمر است: نام نیک و ثواب”. جنابعالی هم برای نام نیک این جهان و ثواب آن جهان ، در این سطور به عین عنایت بنگرید که یکی از شهروندان جمهوری اسلامی ایران به شما توصیه کرد به آخرت و لحظه ملاقات با شهدا و امام شهدا بیاندیشید که در آنجا چنین سکوت ناموجه در برابر این همه مداخلات سیاسی و حزبی و انتخاباتی مشاوران و نهادهای تحت امرتان که جفا بر انقلاب و قانون اساسی و حقوق ملت است را چگونه موجه می سازید باشد که رستگار شوید.
  برادر شما
  عبدالرضا داوری
  ۲۹ اسفند ۹۵

  برچسب ها :

  منبع

  تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۲۹

  نویسنده: admin


برچسب ها: انتقاد ، مشاور ، محمود ، احمدی ، نژاد ، از ، دخالت ،