تبلیغات
تکست آهنگ و خبر - آیا می خواهید یک نصب بزرگتر؟ ۳ چیز را آنها نمی خواهند شما بدانید درباره طبیعی افزایش نر

آیا می خواهید یک نصب بزرگتر؟ ۳ چیز را آنها نمی خواهند شما بدانید درباره طبیعی افزایش نر

پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 12:05 ب.ظ

 

آیا می خواهید یک نصب بزرگتر؟ 3 چیز را آنها نمی خواهند شما بدانید درباره طبیعی افزایش نر

 • آیا می خواهید یک نصب بزرگتر؟ 3 چیز را آنها نمی خواهند شما بدانید درباره طبیعی افزایش نر

  آیا ماده اندازه؟ بهترین راه برای افزایش اندازه نعوظ من چیست؟ هنوز قرص بزرگ کار می کند؟ اگر نه … چرا که نه؟ یک آلت تناسلی مرد بزرگتر را نعوظ من طولانی تر یا قوی تر، و یا دو چیز کاملا نامربوط است؟ و یک نعوظ سخت تر بهبود استقامت جنسی و یا قدرت ماندن به عنوان؟ اگر آن را نمی خواهد، چه خواهد شد؟ هر یک از این سوالات صدای آشنا؟ اگر شما چیزی مانند اکثریت قریب به اتفاق مردان و زنانی که لذت بردن از مقالات ما بر عملکرد جنسی مطلوب هستند، حقیقت این است، آنها احتمالا انجام دهید!

  می خواهید به شنیدن یک راز در داخل کمی از صنعت افزایش نر؟

  بسیار شبیه به هر کسب و کار فوق العاده سود آور "طاقچه" بازار PE به مملو از اسطوره ها، اطلاعات غلط، دروغ و الگوهای رفتاری بازاریابی فریبنده است. مثلا؟ بیایید نگاهی به ۳ از فاحش ترین «جرم» بلافاصله در زیر نگاه

  ۱ – کرم نصب می توانید گسترش و یا افزایش اندازه آلت تناسلی مرد. (این است که ۱۰۰٪ غلط)

  این است که ۱۰۰٪ نادرست است. در حالی که برخی کرم های موضعی یا پمادها که می تواند "بی حس" نعوظ خود را و می توانید برخی از اختلالات جنسی خاص کمک کند (انزال زودرس، به عنوان مثال) وجود دارد این روش درمانی موضعی انجام مطلقا هیچ چیزی برای اندازه نعوظ. علاوه بر این، هر گونه پیشرفت به استقامت ۱۰۰٪ موقت هستند. (ساخت آنها را بیشتر از یک راه حل به سبک کمک باند، از یک استراتژی واقعی برای افزایش اندازه و یا استقامت کلی)

  ۲ – آلت تناسلی مرد پمپ های بزرگ موثر تر از ورزش هستند (۱۰۰٪ غلط)

  کسب و کار بزرگ شدن آلت تناسلی یکی از بزرگ است. (بدون جناس در نظر گرفته)! حقیقت این است که صدها میلیون دلار در هر سال با زور از پمپ ها، قرقره ها، و دستگاه های فرمت که به صورت آنلاین به فروش می رسد و در پشت مجله بهداشت چاپ مردان در سراسر جهان به دست آورده است. در حالی که برخی شواهد حدیثی که برخی از این دستگاه موثر وجود دارد، (که مهمترین دستگاه های پسوند کلاس پزشکی) هیچ کدام بهتر از آنچه شما می توانید با دو دست خود را به صورت رایگان انجام میدهد.

  به عنوان مثال؟ بهترین محصولات مرتبط PE کسانی هستند که استرس و کشش بافت اسفنجی در آلت تناسلی. اثر خالص این روش این است که بافت زمینه ای می شود "سخت تر" هر دو جریان ضخیم تر و متراکم تر، که اجازه می دهد تا خون بیشتری در حالی که راست، و همچنین بیش "جرم" و حجم زمانی که نه. اصول همان می تواند از طریق تمرینات افزایش نر مانند jelq، تمرینات ارتفاع PC، کگل و تکنیک های کشش به دست آورد. حرکت صعودی به افزایش نر طبیعی به عنوان مخالف به خرید پمپ، قرقره یا توسعه دهنده؟ عامل خطر کند پایین نمایی، به عنوان آلت تناسلی کشش ۱۰۰٪ امن است، در حالی که هر دستگاه طراحی شده برای اهداف PE می تواند مشکوک، خطرناک و یا حتی بدتر

  ۳ – بهترین راه برای افزایش اندازه نعوظ ممکن است آنچه که می خورید ، و آنچه شما فکر می کنم! (این ۱۰۰٪ واقعی است)

  به بیان ساده، رژیم غذایی ممکن است از سلاح مخفی به افزایش اندازه نعوظ به دلایل بیشتر از ما در اینجا می توانید فیلم برداری کنید. نسخه یادداشت صخره؟ نعوظ خود را با جریان خون تنظیم می شود. و جریان خون است سلامت سیستم قلبی عروقی شما، و همچنین سلامت رگ های خونی شما تنظیم می شود. رژیم غذایی در آمریکا استاندارد، بالا در غذاهای فرآوری شده، شکر تصفیه شده، چربی های بد و افزودنی سرطان زا به طور کلی به رگ های خونی تنگ و تنگ منجر می شود. این امر منجر به جریان خون ضعیف و از طریق اندام، از جمله آناتومی جنسی خود را. در مقابل، غذاهای سرشار از آنتی اکسیدان ها، مواد مغذی گیاهی چربی های خوب، انجام معکوس. این امر منجر به طولانی تر و قوی تر نعوظ، و همچنین خون غنی از مواد مغذی بیشتر است، که نه تنها داروی مقوی غرایز جنسی، می تواند قدرت ماندن جنسی و بهبود بخشد.

  در نهایت، چه فکر می کنید به همان اندازه به عنوان مهم است. که بسیار در مورد رابطه جنسی (یا هر چیز دیگری که برای ماده) تاکید افسردگی بالا بودن میزان کورتیزول در جریان خون خود را. این نه تنها کوچک نعوظ خود، آن را می توانید به انزال زودرس و دیگر اختلالات جنسی منجر شود. از سوی دیگر، انواع خاصی از آموزش ذهن مثبت می تواند به افزایش قابل توجهی در تستوسترون، که می تواند به عملکرد جنسی بهتر منجر شود، نعوظ طولانی تر و مهمتر از همه، سطوح ابرقهرمان اعتماد به نفس در کیسه و همچنین منجر شود!

  خط پایین؟

  همه از بهترین استراتژی های افزایش نر انتخاب شیوه زندگی است. شما می توانید انتخاب کنید که یک دیگر، نعوظ قوی تر. شما لازم نیست برای خرید یک. متعهد به درک بدن شما، کار با و ورزش بخش هایی از آناتومی خود را می خواهید برای دیدن رشد می کنند. با میلیاردها دلار را در پمپ ها، قرص ها و محصولات پلی اتیلن، که بزرگترین چیزی که ترس صنعت PE، من وعده است!


برچسب ها: آیا ، می ، خواهید ، یک ، نصب ، بزرگتر؟ ، ۳ ،